Sia Arx

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sākums
Sia Arx

 Kanalizācijas un lietus ūdeņus ir tik viegli savākt!
Laipni lūdzam!!!Sia "ARX" 

Uzņēmums SIA „ARX” ir dibināts 2007 gadā.

Viens no uzņēmuma galvenajiem pamatvirzieniem ir notekūdeņu attīrīšanas iekārtu, apkures un ventilācijas sistēmu projektēšana un montāža.. 

Sia "ARX" pārstāv Vācu firmas Garantia GmbH ražoto produkciju. Šā brīža novitāte ir infiltrācijas tuneļi, kas ļauj veiksmīgi risināt lietus ūdeņu un kanalizācijas notekūdeņu problēmas gan privātmājām, gan lieliem komercobjektiem. Uzņēmuma veiksmīgā attīstība ļauj piedāvāt klientiem aizvien jaunus un lielākus apjomus aptverošus produktus.

Mūsu priekšrocība ir tā, ka strādājam ar salīdzinoši nelieliem uzcenojumiem, un nodrošinām labu servisu un plašu produktu klāstu,  kā arī piedāvājam individuālas konsultācijas un risinājumus izvirzot klienta vēlmes pirmajā vietā.

 

Jau vairāk nekā 40 gadus Otto Graf GmbH piedāvā saviem klientiem pirmšķirīgus plastiskos produktus.

1974. gadā GRAF izveidoja savu pirmo notekūdeņu savākšanas iekārtu klāstu. Tagad GRAF ir pazīstams, kā Vācijas galvenā notekūdeņu savākšanas iekārtu ražotājfirmas preču zīme, kura lepni prezentē savu jauno augstākās šķiras Carat tvertņu klāstu. Tvertņu klāsts, kas ir izgatavots vienā no vismodernākajām un viskvalificētākajām rūpnīcām pasaulē.

GRAF izmanto jaunākās ražošanas metodes un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, ražojot Carat tvertņu līniju. Mēs dodam 15 gadu garantiju visām CARAT S līnijas tvertnēm, jo mēs uzticamies saviem galvenajiem produktiem.

GRAF ir 40 gadu pieredze ļoti augstas kvalitātes plastmasas produktu ražošanā un attīstīšanā. GRAF ir plastmasas notekūdeņu līderi Vācijā un Eiropā. Pateicoties vienam no lielākajiem preču klāstiem tirgū, GRAF ir spējīgs apmierināt ar atbilstošo sistēmu jebkurām vajadzībām.

Mūsu mājas lapā atradīsiet detalizētu informāciju par firmas GRAF un GARATIA produktiem.

 


Get the Flash Player to see this player.

time2online Extensions: Simple Video Flash Player ModuleGet the Flash Player to see this player.

time2online Extensions: Simple Video Flash Player Module

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs